Cariere
Cine au fost câştigătorii celei de-a IV-a ediţii a Regatei Asigurărilor?
Luni, 05 Octombrie 2015

3 septembrie 2015

Cea de-a IV-a ediţie a Regatei Asigurărilor a avut loc pe 3 septembrie, în estuarul Mangalia, la Life Harbour Limanu, şi s-a esfăşurat pe o perioadă de trei zile. Aceasta a reunit reprezentanţi ai societăţilor de asigurare, parteneri şi sponsori ai evenimentului, profesionişti din cadrul asociaţiilor brokerilor de asigurări din Europa de Sud-Est, precum şi membri BIPAR, ai Autorității de Supraveghere Financiară, ai mass - media şi ai companiilor de brokeraj membre UNISCAR. Câştigătorii au fost:

Clasa RACER

Locul I: SETSAIL (FARR 40) - MaxyGo Broker de Asigurare, CREDIT EUROPE Asigurări, Ziarul Financiar, NETGROUP, Gothaer

Echipaj: Alexandru APOSTOL, Cagatay ULUDAG, Mihai APOSTOL, Sorin PÎSLARU, Toma PÎSLARU, Nicolae ARSENE, Victor MIREA, Alexandra BĂLĂNESCU

Locul II: INDIGO - D&CA, Fabrica de Asigurări, FUNK România Broker de Asigurare

Echipaj: Adrian TESLOVAN, Irina TRAICU, Corina POPA, Marius ROŞCA, Dan CRISTESCU

Locul III: LIFE - TRUST Brokers Broker de Asigurare, ASICONS Broker de Asigurare

Echipaj: Valentin FLOREA, Alexandra Andreea IVAN, Todea LAURENŢIU, Alexandru IVAN, Georgiana HENTES

Clasa CRUISER

Locul I: SANTA CLARA - DESTINE Broker de Asigurare, DEBT Management Expert, BrokerNet Software

Echipaj: Radu MUSTĂȚEA, Luca MUSTĂȚEA, Cristina MUNTEANU, Danuț BURCA, Eduard ALEXANDRESCU, Liviu Ștefan NIŢU, Romeo BOCĂNESCU, Octavian PASPARUGA, Camelia POPESCU, Mădălina Nicoleta GOSPEI, Ștefan PUNTEA

Locul II: THEA - AVUS România

Echipaj: Iancu MIRELA, Adina NEGOIŢESCU, Toma MARIANA, Teodora MOTIRLICHE, Marius SIMIONESCU, Ştefan CRUCEANU, Ioan LAZĂR

Locul III: MOTIVATION - DIGI 24, UNIQA, RCG Broker de Asigurare

Echipaj: Cătălin BĂLAN, Alina BĂDĂLAU, Adriana MANOLE, Ruxandra Elena DUMBRAVĂ, Andrei MITACHE, Irin TRUSCA, Anca-Elena BĂLĂN

VELIERE

Locul I: ECHIPA - PSG Broker de Asigurare, ASTRA, HOBBIT Broker de Asigurare

Echipaj: Diana MORUZEA, Dan PENA, Iulian PETRESCU, Dorel DUŢĂ

Locul II: ARCTICA – ALLIANZ-ȚIRIAC Asigurări

Echipaj: Elisabeta BARTUS, Paul Alexandru  CHIRIC, Claudiu CIUCLEA, Liviu CHIRIC, Daniel CIUCĂ

Locul III: BORA - ASIGEST Broker de Asigurare, AB Asig Broker de  Asigurare

Echipaj: Maya SOUVANNASOUCK, Mark SOUVANNASOUCK, Antonio SOUVANNASOUCK, Daniela TĂNASE, Mirela ŞERBAN, Alex TĂNASE

Concurs SKIJET

Locul I: David COFARU

Locul II: Philip ANDRIESCU

Locul III: Ionuț NICOLAE

Acest articol este proprietatea Media XPRIMM si este protejat de legea drepturilor de autor.
In lipsa unui acord scris din partea Media XPRIMM, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol. Este necesara precizarea sursei si inserarea in mod vizibil a linkului articolului (Cine au fost câştigătorii celei de-a IV-a ediţii a Regatei Asigurărilor?).

Comenteaza articolul

Nume*
Comentariu*
Pentru a valida comentariul, va rugam introduceti textul din imagine:

Evenimente Viitoare

IIF 2017 - MOTOR Insurance Conference

6 octombrie 2017
Istanbul, Turcia
Organizator: XPRIMM
...

Detalii>>

Ora de Risc

Sanatate, ca-i mai buna decat toate!

Mihaela COJOCARU - Director Comercial, MediHelp
Sergiu COSTACHE - Revista PRIMM Asigurari & Pensii

Revista PRIMM este realizata
cu sprijinul urmatoarelor companii
carora le multumim!